Relax

Popis lázeňských procedur hotelu Villa Savoy

Wellness je životní styl, který působí jako prevence proti negativním vlivům dnešní doby na lidské zdraví. Cílem tohoto oboru je pomoci lidem v dnešním moderním světě a najít cestu ke kvalitnímu a plnohodnotnému životu.

Aroma masáž

Relaxační masáž s použitím aroma olejíčků (dle aktuální nabídky). Silice vonných olejíčků pronikají během masáže kůží do těla a zároveň se inhalují, čímž se spojuje prožitek z vůně s ozdravnou silou doteku.

Sedativní masáž hlavy

Velmi příjemná relaxační masáž hlavy, vlasové části, šíje, která navozuje maximální uvolnění, snižuje napětí šíjových svalů, které jako první reagují na přemíru stresu.

Medová detoxikační masáž

Je perlou mezi masážemi. Zaměřuje se na oblast páteře, kde se nacházejí reflexní zóny spojené nervově s jednotlivými orgány. Masáží těchto zón dochází k posilování a léčbě příslušných orgánů. Je vhodná i jako prevence civilizačních chorob, jež s usazováním toxinů v těle souvisí. Med svou léčivou silou působí na organismus ve stresu, při vyčerpání, nespavosti, nervových poruchách i při stáří.

Celková masáž horkými kameny

Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku. Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo. Pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudit tok energie v těle. Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.

Měšce

Tato masáž je prováděna plátěnými měšci, které jsou plněny různými druhy směsí (bylinné, limetkové, rýžové). Za pomoci doteků, tepla a vůní se do těla vstřebávají léčivé látky. Tato celotělová masáž (bez obličeje) uvolňuje napětí, ztuhlé svaly, odstraňuje bolesti kloubů, únavu, regeneruje tělo, zvyšuje imunitu, omlazuje.

Konopná terapie

Tato léčebná a zároveň relaxační procedura obsahuje peeling a zábal celého těla s jílovou rašelinou, obličejovou konopno-rašelinovou masku, rašelinovou koupel s konopným olejem a následnou aroma masáž s konopným olejem. Tato procedura stimuluje imunitu, zmírňuje záněty, působí detoxikačně, podporuje hojení, má antibakteriální účinky. Zmírňuje migrény, revmatické a menstruační bolesti, odstraňuje projevy celulitidy a ekzémů, na pokožku má zpevňující a omlazující efekt.

Damašská růže

Celotělové ošetření (kromě obličeje) je vhodné pro ženy a všechny typy pleti. Tato procedura obsahuje peeling, zábal, celotělovou aroma masáž. Damašská růže působí jako antidepresivum a sedativum. Zjemňuje jizvy, vypíná pleť, harmonizuje hormonální systém, je vhodná při jakýchkoliv kožních a gynekologických potížích (klimaktérium, neplodnost, bolestivá menstruace). Vůně damašské růže probouzí pocit ženskosti.

Berberský fík

Celotělové ošetření (kromě obličeje) je vhodné pro muže i ženy a všechny typy pleti. Tato procedura obsahuje peeling, zábal, celotělovou aroma masáž. Berberský fík je vhodný k léčbě atopického ekzému, lupénky a jiných dermatitid, působí stimulačně při únavě, letargii a duševním vyčerpání, je bohatým zdrojem minerálních látek a vitamínů, které přispívají k vitalitě a svěžesti pokožky celého těla.

Mořské řasy - zeštíhlující anticelulitidní ošetření

Ošetření dolních končetin a pozadí. Tato procedura obsahuje očištění a prohřátí pokožky, zábal a anticelulitidní masáž s mořskými řasami. Thalassotherapie je přírodní lékařská metoda založená na mořské vodě, mořských řasách bohatých na minerály a stopové prvky, mořském bahnu a chaluhách. Napomáhá při odtučňovacích kúrách, redukuje těžce odbouratelné tukové tkáně, kůže je viditelně hladší, pevnější a pružnější, zlepšuje konturu postavy a příznivě ovlivňuje stav celulitidy.

Může vás také zajímat...
Lázeňské procedury

Náš zkušený personál doporučí to pravé ze stále se rozrůstající nabídky terapií a sestaví individuální program, včetně pitné kúry, dle…

Koupele

Vyberte si z široké nabídky léčebných, relaxačních a zkrášlujících koupelí. Uvolněte svoji mysl a vychutnejte si jedinečný požitek z uvolňující…

Masáže

Nabízíme Vám širokou škálu léčebných i relaxačních masáží. Vychutnejte si například voňavou aroma masáž celého těla či uvolňující masáž lávovými…

Antiage & Beauty

Nejen pro ženy máme v nabídce několik druhů omlazovacích a zkrášlujících terapií, po kterých bude Vaše pleť jemnější a viditelně…

Ceník procedur

Zde naleznete ceník všech dostupných procedur, které je možné také doobjednávat jednotlivě.