Nabídka nejlepších cen
Příjezd:
Počet nocí:
Dospělí:
Děti:

Villa Savoy Spa Park Hotel Mariánské Lázně

Villa Savoy Spa Park Hotel **** Mariánské Lázně nabízí příjemné ubytování v klidném prostředí s velmi výhodnou polohou. Hotel se nachází na okraji lesoparku, jen pár metrů od kolonády s léčebnými prameny a světoznámou "zpívající fontánou". Známý park Boheminium se nachází 10 min. jízdy od hotelu.

 

Villa Savoy Spa Park Hotel Mariánské Lázně Česká Republika.

 

Léčení, wellness a služby vysokého standardu. Profesionální a ochotný personál, rodinná atmosféra a individuální přístup. Specializujeme se na léčení, relax a wellness, přítomnost zdravotního personálu včetně lékaře je samozřejmostí. Procedury probíhají Po - Pá 7:00 - 15:00h., víkendy a svátky dle objednávek. Široká nabídka léčebných a relaxačních procedur.

Nejbližší památky
Pokoj CLASSIC (1 osoba)
Pokoj CLASSIC (1 osoba)
Přijíždíte za rehabilitací individuálně a chcete si vychutnat maximální soukromí během Vašeho pobytu? Pokoj Classic Single nabízí veškeré pohodlí klasického dvoulůžkového pokoje za příznivou cenu.
Více informací
Pokoj CLASSIC (2 osoby)
Pokoj CLASSIC (2 osoby)
Klasický pohodlný dvoulůžkový pokoj, který nabízí veškeré standardy 4* lázeňského hotelu. Pokoj typu Classic Plus nabízí svým hostům navíc příjemný balkón pro relaxaci s výhledem do lázeňského lesa.
Více informací
Pokoj SUPERIOR (2 osoby)
Pokoj SUPERIOR (2 osoby)
Absolutně to nejlepší ubytování, jaké Vám hotel Villa Savoy může nabídnout! Největší pokoje umístěné v klidných částech budovy Vám zajistí dokonalý komfort během Vašeho pobytu.
Více informací